PODRÓŻE

Miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochałam się już 4 raz!!!

napisane przez: Karolina Sierpień 7, 2018 1 komentarz

Zakochałam się!!! Mam 35 lat i kolejny (już czwarty!!!) raz się zakochałam. Tak na zabój…tak, że cały czas  myślę, że mam motyle w brzuchu i nie mogę doczekać się kolejnego spotkania.

Niestety moja Miłość oddalona jest o kilkaset kilometrów, nie będziemy się widzieć codziennie, ba… nawet co drugi dzień nie możemy się spotykać, raz w miesiącu będzie ciężko, ale co tam… dam radę, przetrwam i w przyszłym roku też tam będę…

ZAKOCHAŁAM SIĘ W CHORWACJI!!!!

Wszyscy już tam byli, wszyscy chwalili i wspominali z uśmiechem na twarzy, a ja się zbierałam, zbierałam i nie mogłam się zebrać, bo zawsze były inne (podobno lepsze – hahaha!!!) zakątki świata do odwiedzenia. W tym roku postanowiłam:

„no dobra, pojadę – zobaczę, czym oni wszyscy się tak podniecają”

I co? I KOPARA w dół!!! Chorwacja jest piękna, jest cudna, jest jeszcze nie do końca odkryta, a każdy kilometr  pozwala Ci zobaczyć kolejny, za każdym razem piękniejszy, malowniczy widok.

Już dawno żaden kraj nie zrobił na mnie tak wielkiego wrażenia. Począwszy od bardzo dobrych dróg, poprzez świetne owoce morza, wino, widoki, aż po chorwacką gościnność i niskie ceny!!!

Spójrz, może też nabierzesz ochoty i jeszcze w tym roku odwiedzisz tę malowniczą krainę.

I co jedziecie? Może zorganizujemy coś razem;)

Może Cię też zainteresować:

1 komentarz

Magda Wrzesień 20, 2017 at 4:07 pm

Nie dziwię się wcale a wcale 🙂 Piękna zdjęcie!

Reply

Zostaw komentarz