O mnie

Matka, Żona i Właścicielka Fruga – rudego kundla. Pasjonatka zdrowego żywienia i trybu życia (choć nie zawsze tak było). Miłośniczka natury i piękna, kochająca podróże. Rodowita Warmianka odwiedzająca ciekawe miejsca na Warmii i Mazurach. Baba z głową pełną pomysłów, której wszędzie pełno, z lekkim ADHD.

To ja

Witam Cie na moim blogu. Nazywam się Karolina Mazan-Berent i uwielbiam podróże oraz odkrywanie zakątków Warmii Mazur. Od kilku lat zmagam się z przewlekłymi chorobami Córki i moją, szukając coraz to nowych rozwiązań mogących nam pomóc w polepszeniu stanu zdrowia i stylu życia.

Stworzyłam to miejsce, aby przelać tu część moich doświadczeń, miłości i pasji. Wszystko, co tu piszę jest MOJE i wynika z moich przeżyć, testów i praktyk – nie musisz się z tym zgadzać, ale komentować możesz ile wlezie… – dopuszczony każdy rodzaj hejtu.

Czynnikiem zapalnym do powstania tego bloga była chęć podzielenia się tym, w jaki sposób można żyć i cieszyć się każdą chwilą, pomimo przeciwności losu. Mój mózg nie był w stanie ogarnąć jednego konkretnego tematu, stąd na blogu znajdziesz kilka różnych tematów.

Kocham moje życie, moje podróż i moją Rodzinę najbardziej na świecie, celebrowanie i korzystanie z każdej chwili to dla mnie priorytet, a blog jest tego wyrazem.

Enjoy