O mnie

Kobieta trzydziestokilkuletnia (ładnie to brzmi ;), inna niż wszyscy i robiąca inne rzeczy niż większość, doświadczona, popełniająca wiele błędów, ucząca się na nich i wyciągająca wnioski. Matka Córki i Syna, żona Męża. Pasjonatka zdrowego żywienia i trybu życia (choć nie zawsze tak było). Miłośniczka piękna i pięknych rzeczy, rozwoju osobistego i finansów. Baba z głową pełną pomysłów, której wszędzie pełno.

To ja 🙂

Witam Cie na moim blogu. Nazywam się Karolina Mazan-Berent i uwielbiam czerwony kolor. Od ponad 4 lat zmagam się psychicznie z przewlekłą chorobą reumatyczną Córki i do dnia dzisiejszego nie mogę się z tym pogodzić, szukając coraz to nowych rozwiązań mogących mi pomóc w polepszeniu stanu zdrowia i stylu życia mojego dziecka.

Stworzyłam to miejsce, aby przelać tu część swojego życia, moje doświadczenia, miłości i pasje oraz wyciągnięte z tego wnioski. Wszystko, co tu piszę jest MOJE i wynika z moich doświadczeń, testów i praktyk – nie musisz się z tym zgadzać, ale komentować możesz ile wlezie… – dopuszczony każdy rodzaj hejtu.

Czynnikiem zapalnym do powstania tego bloga była chęć podzielenia się tym, w jaki sposób można żyć i cieszyć się każdą chwilą, pomimo wszystko. Mój mózg nie był w stanie ogarnąć jednego konkretnego tematu, stąd blog lifestylowy.

Kocham moje życie i moją Rodzinę najbardziej na świecie, celebrowanie i korzystanie z każdej chwili to dla mnie priorytet, a blog jest tego wyrazem 🙂
Enjoy  🙂